מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות לקליניקה ארז שקד, עדכון אחרון 8 בינואר 2014.

מדיניות פרטיות זו נכתבה על מנת להסביר לך, בשפה פשוטה ומדויקת, מהם סוגי המידע שנשמרים עלייך בעת שאתה משתמש בשירותיה של קליניקה ארז שקד (להלן: ארז שקד)

כל אתרי ארז שקד מופעלים על ידי מערכת WordPress שעשויה לשמור מידע מזהה ולא מזהה גם כן, בין היתר בהתחשב בתוכנה.
כמו כן, חשוב שתקרא את מדיניות הפרטיות של שירותי צד ג' שעובדים בשירותיה של ארז שקד, כמו שירות הסטטיסטיקות של גוגל ואתר פייסבוק.
זכור שאלא אם תבחר לפרסם מידע באמצעות מנגנון התגובות, ארז שקד לא תפרסם על אודותייך מידע כלשהו, וחשוב לזכור זאת.

1. מהו המידע הפרטי שנשמר?
כאשר אתה גולש באתרי האינטרנט של ארז שקד לא נשמר כל מידע שעשוי לזהות אותך אישית אלא אם תבחר לספק אותו לארז שקד על ידי הוספת תגובה, הרשמה לקבלת עדכונים בדואר אלקטרוני או פרסום מידע בכל דרך אחרת. אם תבחר לעשות כן, ארז שקד עשויה לשמור מידע הכולל את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך וכתובת הIP ממנה הגבת. כמו כן, אם תשתמש בשירות מנגנון התגובות של Facebook, זה עשוי לשמור עוד מידע, בהתאם למדיניות הפרטיות שלו.
אם תבחר, האתר של ארז שקד עשוי גם לשמור את מספר הטלפון הסלולרי שלך, וזאת לצורך שליחת התראות.
בכל גלישה שלך באתרי ארז שקד, עשויה להשתל עוגיה (Cookie) במחשב שלך, אשר תאפשר לזהותך ותאפשר לספק לך את שירותיה של ארז שקד בצורה טובה יותר.

2. מהו המידע הלא פרטי שנשמר עלייך?
כאשר אתה גולש באתרי האינטרנט של ארז שקד, נשמר על אודותייך מידע שאינו פרטי, אך שעשוי לשמש לזיהויך כנגד מידע אחר, אשר אינו בחזקת ארז שקד, לרבות כתובת הIP ממנה אתה גולש (אף אם אינך מגיב באתר), סוג הדפדפן שלך, המדינה ממנה אתה גולש, העמודים בהם צפית, האתר אשר הפנה אותך לאתרי האינטרנט של ארז שקד ועוד מידע שאינו מזהה אישית.
כמו כן, בעת שאתה גולש באתר של ארז שקד, עשויים להשמר פרטים נוספים הנוגעים להרגלי הגלישה שלך, העדפותייך ועוד. באם תבחר להשתתף בסקרים שיערכו באתר של ארז שקד, גם מידע זה עשוי להשמר על אודותייך.

3. מידע פרטי שלא נשמר על אודותייך.
ארז שקד לעולם לא תבקש ממך מידע הנוגע להיסטוריה רפואית, השתייכות פוליטית, מידע הנוגע להעדפות מיניות, את נתוני הזיהוי שלך באתרים אחרים או בשירותים אחרים שאינם שירותיה של ארז שקד.

4. כיצד ארז שקד מעבדת את המידע?
ארז שקד תשתמש במידע על אודותייך בשתי צורות: מידע הנוגע להרגלי הגלישה שלך, העדפותייך בקריאה, הענות לפרסומות באתר, הרשמה ועוד יעובד למידע סטטיסטי מצטבר שאינו מזהה וישמש לצורך שיפור השירות באתר. כמו כן, ארז שקד עשויה לעשות שימוש במידע זה לצורך ביקורת, מניעת הונאות או מניעת עבירה וכן כדי להגן על שמה הטוב של ארז שקד או קניינה בהליכים משפטיים אם תפגע בארז שקד או שותפיה בכל צורה שהיא.
מידע אשר יוזן בתגובות באתר יהיה זמין לכל גולשי האתר, לרבות תוכן התגובה (בין אם היא פורסמה באמצעות פייסבוק ובין אם באמצעות האתר), שמך, אתר האינטרנט אשר הזנת כאתר הבית שלך ואף במקרים מסוימים כתובת הדואר האלקטרוני שלך.
תגובות אשר תפרסם באמצעות שירותיה של Facebook יחשפו מידע פרטי על אודותיך לפי מדיניות הפרטיות של פייסבוק, אשר עשויה להשתנות מעת לעת.

5. מיהם הצדדים השלישיים להם יש גישה למידע?
בעת שאתה גולש באתרי ארז שקד, פועלים שירותים של צדדים שלישיים כגון Google Analytics אשר מאפשרת לארז שקד לקבל מידע סטטיסטי על השימושים באתר, Facebook Connect אשר מאפשרת לארז שקד להפיץ את התכנים ברשתות חברתיות ומאפשר לך להגיב על התכנים באמצעות חשבונך ברשת חברתית, רשתות פרסום כגון Sekindo וGoogle Adsense, ומפרסמים ישירים. לכל אחד משירותים אלה ישנה מדיניות פרטיות ועלייך לקרוא אותה גם כן.
אתר ארז שקד משתמש בשירותיהן של חברות Outbrain, Sharethis, GetClicky, Gravatar, Google Plus ועוד.
אתר דה-באזר משתמש גם בשירותיהן של חברות WordPress.com, Statcounter, Outbrain, ShareThis ועוד. אנא שימו לב כי אתה דה-באזר מתארח בשרתי WordPress.com, אשר להם אף מדיניות פרטיות נפרדת.

6. כיצד אתה יכול לעיין במידע השמור על אודותייך?
כפי שהובהר, המידע המזהה היחיד אשר נשמר על אודותייך הינו תגובות אשר הזנת בעצמך. במידה ותבחר לעשות כן, ארז שקד תאפשר לך לעיין במידע זה באם תזדהה מולה בצורה הולמת ותשלם עבור העיון במידע על פי אגרות כפי שיקבעו מעת לעת על ידי משרד המשפטים.

7. האם אתה יכול לבקש הסרה של המידע השמור על אודותייך?
במידה ותזדהה מול ארז שקד בצורה מספקת, ארז שקד תאפשר לך למחוק את המידע השמור על אודותייך, וזאת בכפוף לכללים אשר עשויים לחול עליה לגבי שמירת המידע.

8. מה עלייך לעשות אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה?
אם אתה מרגיש שפרטיותך נפגעה, עלייך לפנות לקצין הפרטיות של ארז שקד בכתובת erezclinic@gmail.com, קצין הפרטיות יבחן את תלונתך וישיב לך בתוך שבעה ימי עסקים. במידה ויצטברו תלונות, קצין הפרטיות אף יפרסם דוחות רבעוניים על התלונות ודרכי הטיפול בהן, זאת תוך השמטת כל מידע מזהה.