השימוש ב מיקרוגל סכנות או שטויות

כך פותחים מטופליי בתמיהה תוך שאני מבצע סריקת EMF (בדיקה אלקטרומגנטית למוצרי חשמל ואלקטרוניקה בבית החולה)  .

 האם הייתם מאמינים אילו היו אומרים לכם שמזון בריאות כמו פירות וירקות אורגניים טריים וקטניות מזינות עשויים להוביל אתכם כצרכנים לסוכרת,סרטן ולמחלות מיעים קשות . האמנם ?! 

warning-icon-glossy-15-1027218-m

מיקרוגל סכנות 

לצערי,אכן יש הרבה אמת בטענה זו והיא הרבה יותר קרובה אלינו ממה שניתן היה לשער.

האם מכשיר המיקרוגל (MICTROWAVE) החביב והחרוץ הנקרא לדגל בכל פעם שנבקש ממנו לחמם את מזוננו כ"כ מזיק

***
הדרך הטובה ביותר להרוג את מזוננו,ובהכרח גם את עצמנו ובמו ידינו יהא השימוש התכוף במיקרוגל הביתי. מדוע ? הבה נכיר כמה פרטים שלא העזנו לדעת

***
מספר ניסויים שבוצעו על המכשיר:


מיקרוייב 3

א.
כאשר ערכו מדענים ניסוי בהשקיית שתילי צמחים עם שני סוגי מים,
האחד-מי ברז (ושלא נחשוב לרגע שהם בריאים לנו)
ומאידך, מים שחוממו במיקרוגל (וצוננו לאחר מכן), והישקו בהם הצמחים, תוך מספר ימים מועט הצמחים המושקים ב"מי המיקרוגל" נבלו ולאחר שבוע וחצי מתו לחלוטין,וזאת כמובן לעומת ההשקיה במים ברז -שהצמח "שרד" אותם.

button-2-1355974-m

ב.
ניסוי לחיסכון ויעילות שביצע הצבא כשניסה לחמם לחיילי שטח מזון ארוז במיקרוגל. הניסוי הופסק בתום שלושה ימים לאחר שדווחו אינספור בעיות מיעיים, עיכול וכאבי בטן.

מיקרוייב

אם כך,מה עומד מאחורי הקנוניה ? הרי מדובר בסך הכל בידידנו הוותיק ,המיקרוגל הכל יכול…שעובד את בדיקות מכון תקנים.
חשוב להבין שמכון התקנים בודק האם ישנה פליטה מוגברת מוכחת מעבר לרף שנקבע העשויה לפגוע באדם? אך לא בוחנת את הנזק הנגרם למזון המתבשל בו.
ההיגיון מחייב מענה לשאלה,אם קרני המיקרו' עשויות לפגוע בעוצמה באדם ,האם הן לא תפגענה קשה יותר במזון (הרגיש אף פחות מאיתנו) ? אך זהו לא תפקידו של מכון התקנים,והסובלים יהיו הצרכנים.

מיקרוייב 2

מכשיר זה,לא רק שמעקר ממית ומשרש את מרבית מרכיבי המזון החיוניים לאדם כמו חלבונים,כימיקלים צמחיים ,ויטמינים,אנזימים וכיו"ב ובכך מזוננו נהפך להיות באחת ללא יעיל –נו ניחא…

אלא שבו זמנית הופך את המזון המוקרן לפסולת בגופינו.

לכן –כל מזון שחומם במיקרוגל הינו רעיל לאדם (אגב, רעיל –אין משמעו שאם נאכל ממנו נמות מיד-ישנן דרגות רעילות מגוונות), ואיכות המזון שנאכל לאחר החימום היא אפס מאופס.

danger-help-need-peace-and-silence-1211061-m
הצרה -מכשיר זה זמין ופעיל בביתם של מרביתנו ואין בכוונתי להקפיד עליכם ועל בני ביתי ולהוציאו מיד מן הבית,אבל,אבל גדול…
חשוב שנדע מיהם אויבנו ונכיר בחולשותינו וננהג בהתאם. כך שכל עוד המכשיר לא יהיה מקור חימום המזון העיקרי שלנו ,ונמירו בדרכי החימום המסורתיים יותר כמו התנור,הוו'ק,הגז,האידוי,או החול במדבר צין–דיינו

***

שימעו לתחושת הבטן שלכם,וכל עוד בטנכם או רגישותכם אינה הרוסה לחלוטין,תחושת הבטן (תרתי משמע) תעיד על מצבכם וכוננות הספיגה שלכם.
אם אתם מרגישים שמשהו לא טוב קורה וקיבתכם עצבנית,או מייצרת מיחושים או מן הרגשה שכזו,עיצרו ובידקו עם עצמכם,מה פעלתם לא נכון ביום או בשעות שקדמו להרגשה. מה אכלתם לא בריא,כיצד חיממתם,האם הייתם בסטרס בזמן האכילה,האם שתיתם מספיק נוזלים איכותיים ? האם ומה שתיתם (בטח קר)בזמן האכילה ועוד…

במרבית המקרים שתייה מספקת של מים ושל מיצי ירקות סחוטים,יפתרו 90% מהכאב תוך שיובילו אתכם ליציאות תכופות ואולי אף לשילשולים,כל אלו מציינים את רצונו של גופכם להיפטר מן הרעלים ומהר.

דרך הבראה זו פשוטה ואינה מתייחסת כעקרון לריפוי מחלות,אלא לחיפוש אחר שורשי הסיבות לתקלות ולסיוע לגוף להיפטר מהם ולנטרלם –וראו איזה פלא ,הבעיות בדר"כ יתאזנו.

אך ,אם נשים מיסוך לכאבים ע"י נטילת כמוסת קסם תרופתית (אדויל, נורופן,אקמול "ושאר ירקות"),ניצור אשליית ריפוי תוך שבעצם רק הסתרנו את הכאב מגורם התחושה העצבי. הכל עדיין שם. הנזק/איתות הכאב/הדלקת הכל…

מילא היינו מרגיעים כאב ומיד מחפשים אחר השורש הסורר–ניחא, אך במקום אנו חוזרים לשגרה כאילו כלום וחושבים שהכל חזר עימנו לאותה שיגרה –טעות!!!

אותה טעות קורית בחולי סרטן הנשלחים לביתם לאחר שעברו סבבי הקרנות או "טיפולי" כימותרפיה בטענה ש"נרפאו" –לא הם לא. לא ניתן לרפא מחלה עם הקרנה או עם כימיה מהונדסת.
אלא מה…עוצמת המכה שהגוף סופג בדרכים אלו גורם לתאי הסרטן מחד ולתאים הבריאים מאידך למות,או כ"כ להחלש עד שאין ביכולתם לא להרפא מחד ולא להמשיך ולהשתלט על הגוף (תאי הסרטן) מאידך. הם האומנקולוגים יקראו לזה רמיסיה ו"החלמה".
המטופל שחושב שהנה באה הישועה,ולאור העובדה שלא קיבל כלים נאותים חיוניים לתמוך בבריאותו לשנות את אורח חייו,יחזור מהר לשיגרה הקלוקלת,ויתפלא איך זה שתוך מספר חודשים/שנים הסרטן התפרץ שוב והפעם בעוצמות ובמרכזים מרובים יותר המסכנים עוד יותר את חייו מפעם. והכל התחיל בבשורת בריאות שקיבל לא מזמן על החלמתו.

danger-radioactive-5-1343384-m

עלינו להבין את האנלוגיה הפשוטה,מיקרוגל = מוות למרכיבי ה"מזין" של האוכל שלנו
והקרנה רפואית = מוות לתאי גופינו. ועל זה אמרו חזל"נו –זה נבלה וזו טריפה. רק שעל שניהם כיום מופיעה תעודת כשרות מן הממסד

אחת הרעות שמייצר המיקרוגל הוא תחושת אי השובע היחסי והמתמשך הנובעת מקטילת אותם מרכיבים חיוניים לנו במזון המוקרן.

עד כמה מוקרן ? כשאני ניגש למטופליי אני מבצע בדיקות קרינה אלקטרומגנטיות מגוונות למכשירים מועדים ובהם מכשירי סלולר או טלפונים אלחוטיים ביתיים, עמודי חשמל,מכשירי חשמל מגוונים,ומיקרוגלים.

אין לכם מושג עד כמה מכשיר זה פולט קרינה ובאיזה עוצמות כאשר הוא בפעולה (גם כשהוא חדש מהאריזה,וממוקם מאחורי דלת עץ בארון המטבח ואפילו קיר אבן). קרינה זו יודעת לחדור קירות כאילו היו קומבליזון שקוף.

קישור למעט מידע על הקרינה מטלפונים: http://www.youtube.com/watch?v=8lRp_3vVS6s

קישור נוסף http://www.youtube.com/watch?v=jAUW2vEOglo

****
להשכלה כללית -גלי מיקרוגל נמצאים בשימושים נרחבים מעולים למדע האסטרונומיה,גאולוגיה וחיזוי מזג האויר ואינם בהכרח קשורים ישירות למכשיר הביתי לחימום המזון.
אך אנו עוסקים בפוסט זה דווקא בסוג המזיק הקשור למזון.

****
האם שימוש קבוע במיקרוגל עשוי לגרום לסוכרת ולמחלות מיעיים ?

ובכן, כנראה שכן.

בין הרכיבים שנהרסים במזון הם האנזימים המסייעים לעיכול המזון. כשאלו חסרים והמזון המוקרן די מת,הלבלב מתאמץ מאוד לייצר את שחסר,מה שבמשך הזמן מתיש את האבר ועשוי והוביל לחוסר איזון בפעילותו ואף להפסקתו מייצור הורמונים ואנזימים. כשזה קורה מחלות כמו קרוהן קוליטיס,סוכרת,"מעי רגיז" ,סרטן לבלב וקיבה, ועצם כל מחלה יכולים להתפתח מכך.

ring-the-bell-pictogram-1383851-m

לסיכום:

מכשיר המיקרוגל הביתי …
אינו מוצר שביתנו ומטבחנו אמור להתהדר בו
אינו מוצר שעלינו להשתמש בו ולבטח לעיתים תכופות
אינו מוצר שעלינו להרגיל בו את ילדינו כשחוזרים הביתה ואין מי שיחמם להם ארוחה מזינה וטובה על כירה או גז כמו בימים עברו

וכל עוד לא נדחק את קיצנו ונמתח את החוט קרוב אל עבר המידרון החלקלק, גופינו ידע לסייע לנו (אנו הטיפשים כל כך) להשתקם ממעשינו אנו עד ליום הכיפורים הבא שיבוא עלינו לטובה ונבקש סליחה בין היתר גם מעצמנו על שפגענו בנו ביודעין ושלא ביודעין –בדיל ויעבור.

רוצים קרינה ? משתוקקים לקרינה ? צאו למקלחת שמש מידי יום משך כחצי שעה מעורטלים,ואם אפשר אז גם ללא משקפי שמש ותיהנו מבריאות טובה

****

בכל פגישת תשאול בריאותית עימי תנתן בדיקה מקיפה לרמות קרינה אלקטרומגנטית,מיקרוגל,מכשירי חשמל וסלולר ללא עלות מצידנו

הבהרה:  מתוקף עניינים משפטיים וחוקיים נבקש להבהיר שהתכנים המופיעים באתר נועדו לסייע לכם להרחיב את בסיס הידע האישי שלכם בלבד. התכנים אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. רצוי להתייעץ באופן אישי עם בר סמכא בתחום ו/או עם רופאכם שמומלץ ויהיה גם מבין ובקיא בתזונה ובעולם הטבע . כמו כן, הצגת המאמרים והסרטונים  נשענת על ראיות והצלבת נתונים אך זו אחריותכם הבלעדית להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים. למעוניינים לקבל ייעוץ ותמיכה תזונתית בכל מקרי של בריאות לקויה מומלץ ליצור קשר עם ארז שקד בטלפונים 052-7022049  או 077-9525083 ולהשאיר הודעה
הגבלת אחריות:  אתר זה אינו מתיימר ל 100% דיוק בפרטים תוך הבנה שלכל טיעון יתכן טיעון נגדי. הסקת המסקנות מתכני האתר היא על אחריות הקוראים והצופים בלבד. אתר זה ומפעיליו לא יישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר. לעיתים יתכנו שגיאות או טעויות בכתיב היכולות לפרשן את מהות הטקסט כאחרת -עמכם הסליחה מראש.

Comments

comments

4 Responses

  1. מזון צמחי חי או מזון מבושל? הסיבות והתוצאות -ארז שקד

    […] כולנו הורגלנו לאכול מזון מבושל מינקות. הבעיה העיקרית עם מזון מבושל היא שהוא מייצר הרבה פסולת וממילא רעילות. הבישול, הורס אנזימים וחומרי הזנה חיים כדוגמת ויטמינים,והופך אותם לפסולת. ישנם שינויים כימיקלים רבים המתרחשים בעת חימום מזוננו לטמפרטורות משתנות מהם הגוף נדרש להיפטר. מזון המחומם בטמפרטורה של מעל ל 40 מעלות צלזיוס מתחיל להיהרס. המיקרוגל הורס כל סוג של מזון תוך שניות בודדות. קראו המאמר שלי על המיקרוגל כאן! […]

  2. נעמי
    נעמי at |

    אז באיזה אופן ניתן לילדים שלנו ארוחת צהריים לבית הספר? הם בדרך כלל מחממים במיקרו….וגם בבית אני מחממת במיקרו

    Reply

Leave a Reply